Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Nauka, praktyka, praca
2008-10-03 13:12:00

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu przy Al. Wyzwolenia 24 odbyła się konferencja pn. "NAUKA - PRAKTYKA - PRACA obszary współpracy Powiatu Wałbrzyskiego z przedsiębiorcami" zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu oraz Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST - PARK" Sp. Z o. o.


Honorowy Patronat nad konferencją objął senator Roman Ludwiczuk. - Głównym celem konferencji było nawiązanie ścisłej współpracy z inwestorami na terenie powiatu wałbrzyskiego w zakresie: możliwości współpracy przedsiębiorców z Powiatowym Urzędem Pracy w Wałbrzychu w obszarze różnych form wsparcia udzielanego pracodawcom zatrudniającym osoby bezrobotne, organizacji targów i giełd pracy oraz organizacji szkoleń, współpracy z placówkami edukacyjnymi w zakresie realizacji praktyk zawodowych, możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych przy wykorzystaniu środków z funduszy Unii Europejskiej - wylicza Katarzyna Dyląg – Marcinkowska, rzecznik starostwa.
Źródło: (RAD) / 30minut


Wróć
dodaj komentarz