Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Seminarium we Wrocławiu - Edukacja dla przyszłości
2024-05-17 09:37:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu dotyczącym powiązania oferty edukacyjnej uczelni wyższych z wymogami rynku pracy - seminarium Edukacja dla przyszłości - powiązanie oferty edukacyjnej w szkolnictwie wyższym z wymaganiami rynku pracy.
Udział w spotkaniu to nie tylko możliwość zdobycia nowych informacji i wiedzy, ale również nawiązania relacji z pracownikami IBE.

Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca 2024r. (środa) w Hotelu Novotel Centrum we Wrocławiu w godzinach 9:00 - 16:00.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli szkół wyższych, pracodawców, pracowników HR, doradców zawodowych i wszystkie osoby zainteresowane potwierdzaniem kwalifikacji oraz powiązaniem oferty edukacyjnej szkolnictwa wyższego z wymaganiami rynku pracy.


Podczas seminarium eksperci z obszaru rynku pracy, edukacji, funduszy europejskich, Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji będą rozmawiać na tematy związane z potwierdzaniem umiejętności i zdobywaniem kwalifikacji, źródłami finansowania szkoleń i studiów podyplomowych, zagranicznymi i krajowymi dobrymi praktykami współpracy uczelni z pracodawcami.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Warunkiem udziału w wydarzeniu jest rejestracja:

Link rejestracyjny: https://seminaria-ibe.pl/zsk6-0109/

oraz wypełnienie deklaracji uczestnika.

Podanie tych danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji wskazanego celu i uczestnictwa w samym spotkaniu.

Liczba miejsc ograniczona! Prosimy o jak najszybsze dokonanie rejestracji, w terminie do 22 maja 2024 r. W dniu 23 maja br. uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału w seminarium.

Program spotkania oraz dokumenty dotyczące zwrotu kosztów dojazdu poniżej.
Wszystkie sprawy oraz pytania dotyczące zwrotu kosztów przejazdu prosimy kierować na adres mailowy zkp.ibe@kdkevents.pl

Organizator nie pokrywa kosztów parkingu.

Wsparcie oferowane przez Instytut Badań Edukacyjnych, w tym także i to spotkanie, finansowane jest ze środków unijnych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego. Instytut zobowiązany jest do zbierania danych osobowych uczestników i ich przetwarzania, na podstawie art. 88 ustawy o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027, a także udostępniania ich Instytucji Zarządzającej i Instytucji Pośredniczącej w celu monitorowania, sprawozdawczości oraz do celów określania kwalifikowalności uczestników. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji wyżej wymienionego celu. Odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udzielenia wsparcia merytorycznego przez IBE.

Jednocześnie informujemy, że dostęp do danych osobowych posiadać będzie wyłącznie upoważniony personel, który zobowiązany jest do zachowania poufności, także po zakończeniu zatrudnienia.


Wróć
dodaj komentarz