Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Warsztaty z pisarką przygotowujące do egzaminów ósmoklas
2024-04-16 13:27:00

Biblioteka w Kamiennej Górze zaprasza na jednodniowe warsztaty przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty z języka polskiego, które poprowadzi pisarka i edukatorka – Marta Knopik (kamiennogórskiej publiczności znana ze spotkania autorskiego z 22.02 br). Warsztaty odbędą się w dniu 20 kwietnia o godz. 12.00.


Pierwsza część spotkania poświęcona będzie powtórce z lektur, omówieniu najważniejszych motywów i wątków, w drugiej części odbędą się warsztaty pisarskie, na których młodzież pozna tajniki kreatywnego i ciekawego formułowania wypowiedzi pisemnych. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję okazję zjeść wspólny lunch z pisarką, poznać się, porozmawiać i spędzić czas wolny w nietuzinkowy sposób.

 

Do udziału zapraszamy młodzież z Polski i z Ukrainy. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze jest beneficjentem projektu “Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce.”, który jest realizowany przez FRSI w partnerstwie z Save the Children International.

 

kamiennagora.pl


Wróć
dodaj komentarz