Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Młodzi Dorośli - tak wejdziesz w świadomą dorosłość
2024-04-16 13:18:00

Od paru miesięcy na terenie Dzierżoniowa działa grupa nastolatków tworząca projekt “Młodzi Dorośli”, w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Zajmują się tworzeniem treści na swoich mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.


Tworzą artykuły, filmiki czy infografiki na temat niezbędnych formalności w okresie wkraczania w dorosłość. Dzięki tym materiałom ich rówieśnicy mogą dowiedzieć się jak napisać pierwsze CV, wypełnić deklarację maturalną, poznać wymagania maturalne/na egzamin ósmoklasisty i wiele więcej.

 

Dzierżoniów wspiera tą inicjatywę, a burmistrz Dariusz Kucharski objął patronat nad tym przedsięwzięciem. Zachęcamy każdego, a szczególnie młodych mieszkańców Dzierżoniowa do wizyt na: stronie internetowej (mlodzidorosli.com), Instagramie, Tiktoku.

 

Źródło: dzierzoniow.pl


Wróć
dodaj komentarz