Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Dolnośląska Strategia Rozwoju Edukacji Zawodowej
2023-12-07 15:26:00

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Dolnośląska Strategia Rozwoju Edukacji Zawodowej - podsumowanie projektu", podczas której zaprezentowane zostana wyniki prac nad Strategią Rozwoju Edukacji Zawodowej dla Dolnego Śląska. Projekt realizowany jest w partnerstwie Uniwersyetetu Dolnośląskiego DSW (lider), Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Wałbrzychu.

Termin: 11.01.2024r. (czwartek)
Miejsce: Aula Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW, ul. Strzegomska 55


Głównym celem projektu jest wypracowanie założeń Dolnośląskiej Strategii Rozwoju Edukacji Zawodowej przez dokonanie szeregu analiz rozwiązań strategicznych w państwach UE i OECD, uwarunkowań społeczno-gospodarczych funkcjonowania edukacji zawodowej w Polsce i na Dolnym Śląsku oraz w oparciu o dialog z kluczowymi interesariuszami edukacji zawodowej w regionie.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną ostateczne założenia DSREZ oraz omówiona zostanie rola Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji (WZK) w zakresie wdrażania i monitorowania strategii.

W ramach tego wydarzenia chcielibyśmy krótko zaprezentować informacje na temat ważnych programów i przedsięwzięć, których efekty mogą być stosowane w realizacji polityki rozwoju edukacji zawodowej w regionie. Stąd też udział w konferencji przedstawicieli instytucji centralnych prowadzących programy wspierające rozwój edukacji zawodowej.

Ważnym elementem wdrażania przygotowanej Strategii na Dolnym Śląsku jest Wojewódzki Zespół Koordynacji. Konferencja będzie stanowić doskonałą okazję do wymiany doświadczeń dotyczących rozwoju edukacji zawodowej i działalności WZK w różnych regionach.

Podczas konferencji zaproszeni Goście przedstawią informacje m.in. na temat:
• Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji
• Sektorowych Rad ds. Kompetencji
• Indywidualnych Kont Szkoleniowych
• diagnozowania losów absolwentów szkół ponadpodstawowych
• diagnozowania zapotrzebowania na nauczycieli zawodu
• tranzycji zawodowych młodych na rynek pracy

Formularz zgłoszeniowy
: https://www.dsw.edu.pl/formularz/11-01-2024-dolnoslaska-strategia


Wróć
dodaj komentarz