Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Poczuj magię świąt!Warsztaty tworzenia świątecznych str
2023-11-24 11:51:00

Przygotowujecie świąteczne ozdoby swoich mieszkań i domów? Chcecie by było magicznie i przytulnie? A być może szukacie prezentu dla bliskich? Własnoręcznie przygotowana ozdoba to najlepsze rozwiązanie!


– W otoczeniu świątecznych melodii stworzymy wyjątkowe ozdoby, które ożywią Wasze świąteczne stoły – zachęca Justyna Drapała z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

 

WOK zaprasza na warsztaty, na których stworzycie świąteczne stroiki, idealne dopełnienie każdej świątecznej aranżacji!

 

Warsztaty odbędą się 10 grudnie o godzinie 10.oo w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze.

 

Do udziału w nich zapraszamy zarówno dzieci od 10 roku życia, młodzież, jak i dorosłych. W czasie zajęć będziemy używać kleju na gorąco, dlatego prosimy o zachowanie ostrożności.

 

Zapisy trwają do 3 grudnia. Liczba miejsc jest ograniczona, warto się pospieszyć. Na warsztaty przygotujemy dla wszystkich niezbędne materiały do wykonania stroika.

 

Bilety w cenie 70 złotych za osobę dostępne są na stronie bilety.wok.walbrzych.pl lub w kasach Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

 

Nie przegap okazji na stworzenie niepowtarzalnych, świątecznych wspomnień!

 

Źródło: wok.walbrzych.pl


Wróć
dodaj komentarz