Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Bezpłatne szkolenie - Zrozumieć depresję
2023-11-20 11:35:00

Środowiskowy Dom Samopomocy w Dzierżoniowie zaprasza w środę, 22 listopada na bezpłatne szkolenie poświęcone depresji, organizowane w ramach projektu "Punkt spotkań na Nowowiejskiej".


Szkolenie odbędzie się w siedzibie ŚDS, przy ul. Nowowiejskiej 88 a. W jego trakcie poruszone zostaną następujące zagadnienia:

 

depresja, czyli kiedy smutek jest chorobą;
jak pomóc bliskiej osobie, która cierpi na depresję;
cztery ściany smutku i samotności - depresja u seniorów;
jak budować odporność psychiczną;
profilaktyka zaburzeń depresyjnych.

 

Początek szkolenia o godzinie 16.00.

 

W ramach realizowanego przez ŚDS projektu "Punkt spotkań na Nowowiejskiej" obyły się już szkolenia z profilaktyki zdrowia psychicznego i wsparcia opiekunów osób z demencją, powstała grupa samopomocowa dla osób potrzebujących wsparcia. Odbył się też cykl warsztatów dla mieszkańców borykających się z problemami zdrowia psychicznego i warsztaty dla osób nieradzących sobie ze stresem.

 

Środowiskowy Dom Samopomocy w Dzierżoniowie jest ośrodkiem wsparcia osób chorych psychicznie, z niepełnosprawnością intelektualną i z zaburzeniami czynności psychicznych. Zapewnia dorosłym mieszkańcom Dzierżoniowa wsparcie w codziennym funkcjonowaniu, usamodzielnianiu i w integracji społecznej.

 

Źródło: dzierzoniow.pl


Wróć
dodaj komentarz