Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Dzień Edukacji Narodowej
2023-10-18 12:01:00

Dzień Edukacji Narodowej to okazja do podziękowań dla Nauczycieli za ich trud i ciężką pracę włożoną w edukację i wychowanie młodego pokolenia.


13 października wiele szkół w Wałbrzychu świętowało Dzień Edukacji Narodowej. W PSP Nr 15 im. J Kochanowskiego w klasach młodszych święto obchodzone było pod nazwą Spotkanie z bajką.

 

Dzieci poprzebierane za bajkowych bohaterów uczestniczyły w grach i zabawach. We wszystkich klasach uczniowie słuchali lub samodzielnie czytali wybrane bajki. Klasy pierwsze wykonywały ilustrację lub lepiły z plasteliny bohaterów. Klasy drugie rozwiązywały bajkowe zagadki, a klasy trzecie pisały list do bohatera bajki. Uczniowie klas pierwszych spotkali się również z wałbrzyską pisarką panią Ireną Raszką. Klasy 3A i 3C pojechały do kina na film “Po prostu super”.

 

Wszystkie dzieci miały też okazję do skorzystania, dzięki uprzejmości małego samorządu, z fotobudki i wykonania bajkowych zdjęć. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że był to miło spędzony czas.

 

Źródło: psp15.walbrzych.edu.pl


Wróć
dodaj komentarz