Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Zapraszamy dzieci na warsztaty szydełkowania
2023-10-18 11:59:00

To zupełna nowość w ofercie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy na warsztaty szydełkowania. To wyjątkowa propozycja dla dzieci w wieku od 10 roku życia, które będą mogły odkryć fascynujący świat szydełka i nauczyć się tworzenia pięknych rzeczy, a także zdobyć umiejętność czytania graficznych schematów. To kolejna propozycja w ramach Wałbrzyskiej Szkoły Talentów. Pełną listę zajęć znajdziecie pod adresem wok.walbrzych.pl/walbrzyska-szkola-talentow.


Warsztaty są planowane w każdy czwartek o godzinie 16.30. Każde zajęcia będą trwać około trzech godzin. Na szydełkowanie zapraszamy do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni przy ulicy Piotra Wysockiego 29.

 

Dzieci nauczą się podstawowych splotów szydełkowych, które pozwolą im tworzyć piękne i praktyczne przedmioty. Poznają oznaczenia graficzne podstawowych splotów szydełkowych i nauczą się czytać podstawowe schematy graficzne.

 

W czasie planowanych spotkań, ich uczestnicy wykonają okrągłe podkładki pod kubek i prostokątne ocieplacze na kubek. Każde dziecko otrzyma zestaw narzędzi do szydełkowania, w tym szydełko, motek włóczki oraz drewniane guziczki.

 

– Dzieci będą miały okazję rozwijać swoją kreatywność i zdobywać nowe umiejętności – zapewnia Joanna Bąk, która poprowadzi warsztaty.

 

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Kto pierwszy, ten lepszy.

 

Cena za 4 spotkania – 160 złotych (40 zł za 3h warsztaty).

 

Zapisy: forms.gle/91zwngZHEgkqRXni6

 

Źródło: wok.walbrzych.pl


Wróć
dodaj komentarz