Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Makrama bez tajemnic! Warsztaty dla dzieci i dorosłych
2023-10-18 11:57:00

To nowość w ofercie Wałbrzyskiej Szkoły Talentów przygotowanej przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury i odpowiedź na liczne prośby mieszkańców Wałbrzycha i regionu. Spełniając Wasze życzenia, przygotowaliśmy propozycję zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy chcą odkryć fascynujący świat makramy. Na warsztatach pokażemy, jak tworzyć piękne rzeczy!


Warsztaty planujemy w każdą środę, o godzinie 16:30 spotkanie dla dzieci, a o godzinie 18.oo dla dorosłych. Będą to półtoragodzinne zajęcia. Na szydełkowanie zapraszamy do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni przy ulicy Piotra Wysockiego 29.

 

– Uczestnicy nauczą się podstawowych splotów makramowych, które pozwolą im tworzyć piękne i praktyczne przedmioty. W czasie planowanych spotkań wykonamy breloki do kluczy, makramowe sowy, makramy ścienne, torebki, ozdoby świąteczne na choinkę i wiele innych wyjątkowych rzeczy – zachęca Karolina Zalas, która poprowadzi zajęcia.

 

Dzieci będą miały okazję rozwinąć swoją kreatywność i zdobędą nowe umiejętności. Dorosłym makrama pomoże się zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach.

 

WAŻNE! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Kto pierwszy, ten lepszy.

 

Cena za 4 spotkania – 120 złotych (30 złotych za 1,5 h warsztatów).

 

LINK DO ZAPISÓW: wok.walbrzych.pl/web/walbrzyska-szkola-talentow/sztuka-i-rekodzielo/

 

Źródło: wok.walbrzych.pl


Wróć
dodaj komentarz