Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Przedszkole Bajkolandia w Wałbrzychu
2015-03-26 09:23:00

Bajkolandia to przedszkole w Wałbrzychu, które funkcjonuje od września 2014 roku. Powstało w odpowiedzi na potrzeby dzieci i rodziców, zwłaszcza tych pracujących blisko Strefy Ekonomicznej. Oferuje profesjonalną opiekę, a co najważniejsze edukację na najwyższym poziomie. Nabór na nowy rok szkolny trwa!
Pójście do przedszkola to bardzo ważny moment w życiu każdego dziecka. Jest to miejsce, które wprowadza dziecko w świat dotąd dla niego nieznany. Uczy tego jak wygląda otaczająca go przestrzeń oraz umiejętności funkcjonowania w grupie rówieśniczej przy okazji kształtując jego osobowość. Wybór przedszkola ma zatem bardzo istotny wpływ na rozwój i przyszłe losy młodego człowieka. Właśnie wtedy formują się jego możliwości intelektualne i rozwija większość wrodzonych predyspozycji, w tym także zdolność uczenia się.


Bajkolandia, w której panuje ciepła, rodzinna atmosfera, to miejsce, które przede wszystkim stawia na wszechstronny rozwój dziecka. Szeroki wybór bezpłatnych zajęć dodatkowych jak np. rytmika, tańce, logopedia, karate, ceramika, plastyka czy zajęcia korekcyjne wybierane są wraz z rodzicami, dzięki którym możliwe są spójne działania na rzecz dziecka. Większość umiejętności rozwija się właśnie w wieku przedszkolnym. Dotyczy to również zdolności uczenia się. Dlatego też, w ramach zajęć odbywają się 2 języki obce: angielski i hiszpański. Poprzez zabawę i zajęcia, dzieci utrwalają wówczas integralne treści i umiejętności programowe wprowadzając jednocześnie dziecko w świat innej kultury. Dzieci uczęszczające do Bajkolandi aktywnie biorą udział w wielu wydarzeniach. Odwiedzają ich teatrzyki, filharmonia, jeżdżą do teatru. Wycieczka w fabryce bombek czy w największej w Polsce sali zabaw we Wrocławiu sprawiła wiele radości najmłodszym. Przedszkole, dysponuje także placem zabaw z dużym terenem rekreacyjnym. Oferuje 5 darmowych godzin dziennie, z kolei każda dodatkowa godzina to tylko 1 zł. Przedszkole proponuje również małą symulację podczas której rodzic zostawia dziecko na 9 h dziennie a płaci miesięcznie około 80 zł. W Bajkolandi są małe, do 18 dzieci grupy. Zapisy odbywają się już od 2 roku życia, warto zaznaczyć, iż w najmłodszej grupie są wówczas 2 panie nauczycielki. Przedszkole czynne jest od 5:30 do 17:00. Każdy dzień w Bajkolandii jest dla dziecka przygodą pozwalającą odkrywać uniwersalne wartości. Serdecznie zapraszamy ul. Wrocławska 169, 58- 306 Wałbrzych. Więcej informacji pod numerem tel. 690 499 433.
Żródło: 30minut.pl
 


Wróć
dodaj komentarz