Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Warsztaty dla dzieci w Boguszowie-Gorcach
2015-03-26 09:12:00

W Centrum „Witold” w Boguszowie- Gorcach zapachniało już wiosną i świętami. A wszystko to za sprawą wielkanocnego rękodziełai zajęć dla dzieci pt. Talerzyk Pisanek i Biały Baranek przygotowanych przez pracownika Annę Barczuk.
Uczestnicy warsztatów mogli bawić się różnymi technikami zdobienia jaj świątecznych. Nie zabrakło tych prawdziwych – gotowanych, a także styropianowych, czy papierowych. Były cekiny, bibuła, wyciananki, kolorowe tasieki czyli wszystko to co niezbędne by pięknie ozdobić świąteczne jaja.


Dodatkową ciekawostką były podstawy techniki decoupage, a nawet tradycyjne malowanie woskiem. Najmłodsi uczestnicy zajęć chętnie wycinali także kartki świąteczne Kurczaka Błażeja, które stanowią doskonałą alternatywę dla tych sklepowych, a życzenia świąteczne wypisane na takich krartkach spawią, na pewno mnóstwo radości najbliższym.
Żródło: 30minut.pl
 


Wróć
dodaj komentarz