Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Przewodniczący konwentu zasłużonym dla miasta
2012-05-15 15:59:00

Przewodniczący Konwentu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej mgr Henryk Gołębiewski otrzymał tytuł Zasłużony dla Miasta Wałbrzycha Wręczenie honorowego tytułu odbyło się na posiedzeniu Rady Miejskiej. W uzasadnieniu uchwały czytamy m.in.: „Pracował zawodowo jako nauczyciel, pełnił różne funkcje publiczne - samorządowe i na szczeblu ogólnokrajowym: był wojewodą wałbrzyskim, marszałkiem województwa dolnośląskiego, wiceministrem edukacji i sportu, prezydentem Wałbrzycha, senatorem V kadencji oraz posłem na Sejm V i VI kadencji. Przez całe swoje życie zawodowe zawsze kierował się dobrem miasta Wałbrzycha i jego mieszkańców. Pełniąc różne funkcje publiczne wyróżniał się zaangażowaniem i troską o losy Wałbrzycha. Do największych osiągnięć należy zaliczyć działania wspierające utworzenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, utworzenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu. W swojej pracy zawsze kierował się dobrem drugiego człowieka, pracował na rzecz społeczności lokalnej, nie ograniczał swojego czasu na działalność społeczną. Zawsze dyspozycyjny, w pełni odpowiedzialny za powierzone zadania. W swojej działalności zawsze promował Wałbrzych, wskazując na jego walory i dokładając wszelkich starań na rzecz jego rozwoju”. (red)
źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz