Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Najmłodsi ze Świebodzic zwiedzali skarby Dolnego Śląska
2010-11-16 15:49:00


W dniach 8-9 listopada dwudziestoosobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzicach pod opieką pani Teresy Walczak - Jusiel oraz pani Małgorzaty Krzan uczestniczyła w wycieczce dydaktycznej. Jest to jedno z działań zaplanowanych w ramach projektu, do którego szkoła przystąpiła już jakiś czas temu.

Projekt "Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji"- koordynowany przez DODN we Wrocławiu i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej - gwarantował darmowy wyjazd dla wybranej grupy dzieci, podczas którego uczniowie poznawali dziedzictwo kulturowe naszego regionu, wzbogacali swą wiedzę przyrodniczą i historyczną.Niezwykle bogaty program zawierał takie punkty, jak: zwiedzanie Kłodzka, Barda Śląskiego, jaskini niedźwiedziej w Kletnie, Ogrodu Bajek w Międzygórzu, a także kopalni złota w Złotym Stoku czy wodospadu Wilczki.

Dzieciaki były zachwycone! Nawet rezygnacja z wejścia na Śnieżnik (z prozaicznego powodu, jakim było zmęczenie młodych turystów) nie wpłynęła na ogólną ocenę wycieczki. Wspaniałe wrażenia, zdobycie nowych doświadczeń i pogłębienie wiedzy, a także zawarcie nowych przyjaźni ze współuczestnikami wycieczki z Jaworzyny Śląskiej - to najcenniejsze pamiąki z tego wyjazdu.

Smaczne jedzenie, dobre warunki noclegowe i dyskoteka zorganizowana przez opiekunki zapewne także umiliły tę dwudniową przygodę z nauką i wędrówką. Nie od dziś wiadomo, że wiedza zdobyta poprzez doświadczenie jest najtrwalsza. Nie dziwi więc fakt, że zarówno dzieci, jak i opiekunowie wrócili z wycieczki zadowoleni i pełni wiary w to, że zdobywać wiedzę można także podczas dobrej zabawy.

 

 

źródło: swiebodzice.pl


Wróć
dodaj komentarz