Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Młodzi logistycy z PWSZ na konferencjach naukowych
2010-11-09 13:55:00

Członkowie Koła Naukowego Młodych Logistyków "Just In Time" wzięli udział w konferencjach naukowych w Bielsku-Białej oraz Poznaniu. Katarzyna Stach, Katarzyna Świętochowska, Krzysztof Kowalski, Łukasz Bielecki, Dawid Neumann oraz Piotr Krajewski zaprezentowali "Just In Time" na VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej, która odbyła się w Bielsku-Białej. Organizatorami spotkania było Koło Naukowe działające przy Akademii Techniczno-Humanistycznej w BB. Tematem przewodnim konferencji była "Logistyka usług". Delegaci PWSZ AS zaprezentowali temat poświęcony "Ewolucji dostaw usług logistycznych do poziomu strategicznego".

 

W listopadzie br. członkowie "Just In Time" wzięli zaś udział w VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej w Poznaniu. Spotkanie zorganizowało Studenckie Koło Naukowe "Koło Logistyki CorLog" działające w strukturach Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Tematem przewodnim konferencji były "Innowacje w logistyce". Przedstawiciele naszej Uczelni swoją prezentację poświęcili "Miastu jako integratorowi przepływów".


źródło: pwsz.com.pl


Wróć
dodaj komentarz