Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Pożegnanie wakacji w OSK Podzamcze
2010-09-01 14:22:00

Wielkim balem przebierańców zakończono wakacje w OSK. Po oficjalnym zakończeniu wakacji w mieście przez Prezydenta Miasta Piotra Kruczkowskiego wręczone zostały nagrody rzeczowe wyróżniającym się uczestnikom pobytu wakacyjnego w OSK. Uhonorowani zostali najmłodsi, najstarsi i najbardziej aktywni.

Następnie odbyła się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli wałbrzyskich jednostek, które organizowały różnorodne zajęcia dla dzieci pozostających w domu. Wielki bal rozpoczął się wspólnymi tańcami oraz konkursami. Wybrano najciekawsze stroje, a dla najmłodszych zainstalowano dmuchany zamek. Wszyscy otrzymali okolicznościowe upominki i słodkie łakocie.W minionych dwóch tygodniach uczestnicy pobytu wakacyjnego w OSK mieli zorganizowaną wycieczkę pieszą do Książańskiego Parku Krajobrazowego oraz autokarową w Rudawy Janowickie. Dzieci przebywały w okolicach schroniska "Szwajcarka", przy którym rozpalono ognisko i pieczono kiełbaski. Chętni "turyści" zdobyli górę "Krzyżną".

W Ośrodku zorganizowane były turnieje sportowe i konkursy. W upalne dni oblężony był basenik a z kąpieli skorzystała również młodzież! Atrakcja była niezwykła, gdyż "najstarsi" kąpali się w ubraniach.

 

źródło: smpodzamcze.com.pl/osk


Wróć
dodaj komentarz