Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Zapraszamy na podsumowanie projektu Zostań Przedsiębiorcą
2009-05-14 11:30:00

20 maja o godzinie 10:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu (ul. Zamkowa 4, sala 209) odbędzie się spotkanie podsumowujące projekt "Zostań Przedsiębiorcą - kampania promocyjno - informacyjna dla studentów dolnośląskich uczelni" realizowany przez Fundację Edukacji Europejskiej, finansowany ze środków Unii Europejskiej.
W programie konferencji znajdzie się omówienie doświadczeń związanych z realizacją projektu, zostanie omówiony raport z badań dotyczących przedsiębiorczości wśród studentów na Dolnym Śląsku, zaprezentowane zostaną sylwetki młodych osób, którym udało się założyć własną firmę. Uczestnicy spotkania poznają oferty instytucji finansujących i wspierających zakładanie działalności gospodarczej. Zostaną też zaproszeni do udziału w mini - konkursie, którego zwycięzca wygra staż w agencji reklamowej Advertica.


W ramach projektu "Zostań Przedsiębiorcą! - kampania promocyjno - informacyjna dla studentów dolnośląskich uczelni" odbywają się spotkania informacyjne oraz konsultacje z zakresu zakładania własnej firmy na 20 uczelniach na Dolnym Śląsku. Dodatkowo kolportowany jest przewodnik po zagadnieniach związanych z własnym biznesem. Rozstrzygnięto również 3 edycje konkursu na billboardy, które umieszczone zostały w 50 lokalizacjach Dolnego Śląska.

Źródło: um.walbrzych.pl


Wróć
dodaj komentarz