Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Oferta dla gimnazjalistów!!! Chcesz założyć własną fir
2009-09-25 11:01:00

Fundacja Edukacji Europejskiej dzięki dofinansowaniu Narodowego Banku Polskiego realizuje już po raz piąty projekt "Młody Przedsiębiorca". Jak co roku projekt realizowany jest jesienną porą, gdy młodzi ludzie zaczynają powoli wdrażać się w nowy rok szkolny i stawiają przed sobą nowe wyzwania i snują plany na przyszłość.


Kolejna edycja projektu to kilka lat wspólnych doświadczeń, znakomita współpraca z gimnazjami i coraz atrakcyjniejsze nagrody dla szkół i uczniów. I tym razem projekt składa się z dwóch etapów i kończy Regionalnym Turniejem Przedsiębiorczości.
W okresie X-XI 2009 odbędą się 8 - godzinne Warsztaty Przedsiębiorczości, w trakcie których młodzież w 15 gimnazjach powiatu wałbrzyskiego będzie miała szanse dowiedzieć się jak założyć własną działalność gospodarczą, opracować biznes plan, zaplanować działania promocyjne i zarządzać finansami.

Po zakończeniu warsztatów 3 - osobowe reprezentacje szkół (pod opieką nauczyciela) opracują biznes plan - "Nasz pomysł na biznes" oraz przygotują się do testu przedsiębiorczości. Termin złożenia biznes planów mija już 4 grudnia (należy je składać w siedzibie Fundacji - Rynek 7-7a/2a, 58-300 Wałbrzych).

Kolejnym etapem projektu będzie Regionalny Turniej Przedsiębiorczości. Reprezentacje szkół wezmą udział w rozwiązywaniu testu przedsiębiorczości oraz dowiedzą się jak ocenione zostały przygotowane przez nich biznes plany. Suma punktów przyznanych za biznes plan i test wyłoni zwycięzców Turnieju. Na laureatów trzech pierwszych miejsc czekają atrakcyjne nagrody indywidualne oraz nagrody dla szkół. Turniej odbędzie się w połowie grudnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, przy ul. Zamkowej 4.

Zapraszamy szkoły i młodzież do udziału w projekcie - czeka na was wiele atrakcji.

 

www.um.walbrzych.pl


Wróć
dodaj komentarz