Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Wielka Gala Humanistów
2009-06-22 12:23:00

Tradycją Gimnazjum nr 2 w Świebodzicach jest uroczyste podsumowanie roku szkolnego i uhonorowanie najbardziej utalentowanych uczniów, którzy w trakcie nauki zdobywali laury w przelicznych konkursach. A takich w Dwójce nie brakuje, zwłaszcza uzdolnionych humanistów, którzy rozwijają skrzydła pod okiem świetnych nauczycieli. Prawdziwą "wylęgarnią" gwiazd jest Koło Aktywności Twórczej, założone i prowadzone przez polonistkę, Halinę Serafin.Próbki swoich talentów uczniowie zaprezentowali w I części gali. Były występy taneczne, wokalne, recytacja wiersza i jednoaktówka. W drugiej części uczniowie dostali pamiątkowe dyplomy i upominki, które wręczali: burmistrz Bogdan Kożuchowicz i Teresa Smolska-Gołacińska, dyrektor Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych.


Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy
UM w Świebodzicach


Wróć
dodaj komentarz