Witamy na naszym serwisie!

www.edukacja.walbrzych.pl

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-12 20:12:00

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 14:11:00

Ostatni komentarz: dzieciom nalezy sie troche dziecinstwa!!!szkoly zwyklej i zycia beda mialy potem dosyc........
dodany: 2009.03.27 15:48:18
przez: prawie tata
czytaj więcej
POLECAMY
Wałbrzyska PWSZ ma już 10 lat
2009-06-18 08:35:00

15 czerwca 2009 r. w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju świętowaliśmy 10-lecie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Jej utworzenie uznano za jedno z ważniejszych wydarzeń w historii miasta. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością m.in. przedstawiciele zaprzyjaźnionych uczelni - Uniwersytetu Wrocławskiego, Kolegium Karkonoskiego oraz PWSZ w Legnicy i Głogowie, prezydenci miast Wałbrzycha i Świdnicy, członkowie Konwentu oraz Senatu naszej Uczelni, pracownicy PWSZ oraz tegoroczni absolwenci. W uroczystym wystąpieniu, rektor prof. zw. dr hab. E. Lonc mówiła o ugruntowanej pozycji naszej Uczelni w regionie, a kanclerz mgr J. Zwierko przypomniał długą drogę, jaką szkoła przebyła od 1999 r.


Jubileusz był okazją do uhonorowania 8 osób tytułem „Zasłużony dla PWSZ”. Listy gratulacyjne wręczono także najlepszym absolwentom. Zaproszeni goście złożyli na ręce władz PWSZ AS podziękowania, gratulacje oraz życzenia dalszego rozwoju. Podkreślano, że utworzenie uczelni w Wałbrzychu dało szansę studiowania osobom, których nie byłoby stać na naukę w większych ośrodkach akademickich. Wieczorem dla gości i pracowników PWSZ AS wystąpił krakowski artysta Grzegorz Turnau z zespołem.

Źródlo: pwsz.com.pl
 


Wróć
dodaj komentarz